יום ג', ז’ בשבט תשע”ח
דף הבית אני מאמין דבר המנהלת חדר מורים יצירת קשר

טקס חלוקת תעודות הצטיינות

בוקר שוקו אצל המנהלת

נבחרת הספורט בפעולה

תוצרי שבוע זה"ב בסימן 70 שנה למדינת ישראל

יום "סבבא" בתחכמוני

21:07 (26/12/17) שרה אמיתי
חזרנו מחופשת חנוכה עם הרבה מרץ!!תלמידי חמ"ד תחכמוני מכיתות ב' עד ו' מוזמנים להשתתף בתחרות ארצית של כתיבת סיפורים לאור דמותו של הרב גץ ז"ל או סיפורים בנושא חופשי.ביום שישי בכינוס ר"ח טבת נחפשו התלמידים לכללים של התחרות.
יום הכרת הטוב לכבאים- "גיבורי האש" בחמ"ד תחכמוני!"כל המציל נפש אחת מישראל, כאילו הציל עולם ומלואו"
תלמידי שכבות א-ב השתתפו במופע בנושא זהירות בדרכים. למופע הוזמנו הסבים והסבתות גם במטרה לחזק את הקשר הבין דורי. המופע היה מרתק ומשמעותי.
חמ"ד תחכמוני בית חינוך כמשפחה!
ביום רביעי, כ"ו חשוון, התקיים טקס לרגל "חג הסיגד".יישר כח לבנות השירות על טקס משמעותי !יישר כח על הפסקה פעילה ברוח "חג הסיגד"
ביום שלישי, כ"ה חשוון התקיים יום זה"ב בסימן 70 שנה למדינה.יישר כח למורה אסתי ! על הובלה של פעילות משמעותית בשיתוף עם מחנכות הכתות. יישר כח לתלמידים על התוצרים היצירתיים!
ביום שישי כל תלמידי בית הספר חמ"ד תחכמוני השתתפו במופע של תיאטרון פסיפס בנושא הרב גץ ו70 שנה למדינת ישראל. לאחר המופע שיתפו התלמידים בחוזקות שלמדו על הרב גץ. בסיום האירוע התקיימה הגרלת מתנות מתוקות!
זכינו ביום שישי לביקור של בוגרי תחכמוני משנת 71. הבוגרים סיירו בבית הספר והתרשמו מהעשייה הבית ספרית ומהתלמידים המקסימים.אשרינו שזכינו ללמוד וללמד בבית הספר חמ"ד תחכמוני שחוגג השנה 86 שנים להיווסדו! כבוד וגאווה לכולנו!
ביום שלישי ציינו בטקס מרגש ומלא בתוכן את יום פטירת רחל אמנו ויום הזכרון ליצחק רבין ז"ל.
ילדים יקרים מבצע סוכה בסימן שבעים שנה למדינה יוצא לדרך. מוזמנים לבנות סוכה כשרה (מצורף קישור להלכות בנית סוכה) בהתאם להוראות המצורפות.מחכים לכםמשפחת תחכמוני
במהלך חודש אלול עמל בי"ס "תחכמוני" למען הקהילה מגני ילדים, אריזת מוצרי מזון, ביקור חולים , ביקור בבית אבות, אריזות לחיילים. התלמידה מיכל טל מכיתה ו2 נבחרה לייצג אותנו בתקשורת - טלוויזיה ערוץ הילדים.
ביום ראשון כו' אלול 17/9 יצאה נבחרת הכדורסל למשחק סטריט בול אשר התקיים באולם מילטון בבת ים .
בית הספר לבש חג עם שלל כרטיסי הברכה המעוצבים עם מוטיבים הקשורים לחג אותם יצרו התלמידים וההורים. התלמידים קיבלו בכתות מחון לכתיבת כרטיס ברכה והתנסו בכתיבה ובבית יצרו כרטיסי ברכה מגוונים ויצירתיים יישר כח לכל התלמידים היקרים שלקחו חלק פעיל במבצע!
תלמידי תחכמוני התכנסו להביע משאלות חלומות ובקשות לשנה החדשה שעומדת בפתח.שנת תשע"ח
תלמידי תחכמוני הגיעו לבית הספר כשתפוח בדבש קיבל את פניהם לשנה טובה ומתוקה
לקראת ראש השנה שמעו תלמידי תחכמוני שיחה מפי הרב פרץ על ראש השנה והתכוננו לשבת בשירה
גמ"ח לנזקקים בשיתוף בית ספר 'תחכמוני' כתבה שפורסמה ב mynet בת ים
.
הורים נכבדים, ברכותנו עם הגעת ילדכם לשלב המעבר לביה"ס היסודי ועל הצטרפותכם למשפחת חמ"ד תחכמוני!זהו רגע חשוב, מרגש ומשמעותי בו ילדכם עובר מחממת הגן אל העולם הגדול.
הורים נכבדים, ברכותנו עם הגעת ילדכם לשלב המעבר לביה"ס היסודי ועל הצטרפותכם למשפחת חמ"ד תחכמוני! זהו רגע חשוב, מרגש ומשמעותי בו ילדכם עובר מחממת הגן אל העולם הגדול.
.
*אובייקט:אולימפיאדת מתמטיקה*
18:39 (31/08/15) שרה אמיתי
/
"ושבו בנים לגבולם" ביום ג' השבוע, בעיצומה של חופשת הקיץ, יצאו 8 אנשי צוות "תחכמוני" בת ים לנתב"ג, לקבל את פניהם של העולים החדשים,שהגיעו במסגרת ארגון "נפש בנפש" מארה"ב.
מצורפים הקבצים
ביום ראשון כד' אדר נערך חידון וירטואלי על הרב שאול ישראלי. כיתה ו 1 עם המחנכת אילנה שבח שקדו, שיננו ולמדו ללא הרף !!! לאורך כל החידון תלמידי תחכמוני הפגינו ידע נרחב וב"ה זכו במקום הראשון!!! בי"ס תחכמוני חרט על דגלו מצויונות הבאה לידי ביטוי בכל פרט ופרט!!!!תודה רבה לבי"ס מודיעים על מיזם מרגש, יצירתי ומעניין!תודה רבה ויישר כח לכיתה ו1 ולמורה אילנה שבח!!!!
על סדר היום
מתנות מתוקות
קמפוס מעוף
לוח חודש
ספרי לימוד
תחכמוני בכותרות
חודש הציונות
אנגלית
אינטרנט בטוח
במעגל השנה
אתרי כיתות
תחומי דעת
לוח חופשות