יום א', כח’ באב תשע”ז
דף הבית ייחודיות ביה"ס דבר המנהלת
גלריית תמונות חדר מורים יצירת קשר
 
בית ספר "תחכמוני" עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים בעת פרסום תכנים בפורטל האינטרנט הבית ספרי. במידה ותוכן ו/או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או את זכות הפרט, כתבו אלינו לדוא"ל saraam770@gmail.co m ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון ו/או להסיר את החומר מן האתר, בהתאם לפנייתכם, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה.
 
היום , ה'באייר תשע"ו, חגגו תלמידי תחכמוני ציונות ומצוינות. בכיתות א-ג' נערכה סדנת יצירה כחול לבן. התלמידים השתתפו בפעילות מתמטיקה ציונית וצפו בהצגה.

תלמידי כיתות ד-ו ההתחילו את היום בתפילה חגיגית בבית הכנסת בשיתוף עם תלמידי הישיבה ושמעו דבר תורה. כמו כן, השתתפו התלמידים בפעילות המתמטיקה הציונית, צפו בהצגה והשתתפו בחידון. יש לציין שיום זה הינו יום שיא של מגמות כיתות ה' . תלמידי האומנות בראשות המורה ילנה ערכו את הסדנאות. תלמידי מגמת חשיבה מתמטית בראשות המורה סופי קיימו את הפעילות במתמטיקה. תלמידי מגמת יישומי מחשב, בהנהלת המורה חן , הפעילו את החידון. תלמידי מגמת תאטרון, בניהולו של המורה חיים העלו את ההצגה " יום הולדת למדינה". ו... הפסקת 10 -הפסקה ישראלית -כל התלמידים אכלו מאכל ישראלי האהוב על כולם -פלאפל!!! תודה רבה לורד דנינו וההורים שטרחו והגיעו כדי לסייע ולדאוג שכל ילד יקבל את מנת הפלאפל שלו , בדיוק כמו שהוא אוהב.. . תודה למורה סבין שבאה לסייע. תודה רבה לכל העוסקים במלאכה! נהנו כולנו מאוד. שבת שלום!!!!

 
....
.
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS